Khabib Nurmagomedov podzielił się swoimi przemyśleniami na temat dwóch pojedynków mistrzowskich, które będziemy mogli obejrzeć podczas gali UFC 276. Mowa tu oczywiście o walce Israela Adesanyi z Jaredem Cannonierem oraz trzecim starciu Alexa Volkanovskiego z Maxem Hollowayem.

W najbliższy weekend dojdzie do bardzo ciekawie obsadzonej gali UFC 276, podczas której będziemy mogli obejrzeć pojedynek Israela Adesanyi (22-1) z Jaredem Cannonierem (15-5) o pas mistrzowski w kategorii średniej, także na tym wydarzeniu dojdzie do bardzo wyczekiwanego trzeciego starcia pomiędzy Alexem Volkanovskim (24-1) a Maxem Hollowayem (23-6).

Gala UFC 276 wzbudza duże zainteresowanie, więc nic dziwnego, że Khabib Nurmagomedov postanowił podzielić się swoimi przewidywaniami na temat tych dwóch pojedynków.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez UFC (@ufc)

Myślę, że to będzie wyrównana walka w kategorii średniej, ale wydaje mi się, iż Adesanya jest o klasę wyżej od Cannoniera. Jest szybszy, bardziej doświadczony, bardzo celnie kopie i uderza. Stawiam na zwycięstwo Adesanyi.

Jeśli chodzi o pojedynek Volkanovskiego z Hollowayem, jestem pod wrażeniem ostatnimi występami Volkanovskiego. Lubię Maxa Hollowaya. Nie mam nic przeciwko Hollowayowi, ale uważam, że Volkanovski obroni tytuł. Pytanie brzmi tylko: w jaki sposób? Sądzę, iż Australijczyk ma w sobie dużo więcej ognia niż Holloway i to właśnie Alex wygra to starcie.

powiedział Khabib.

źródło: Instagram