Po 8 miesiącach od swojej ostatniej walki Paweł Kiełek wraca do klatki. Jak na swoim profilu na facebooku poinformował Berkut Arrachion Olsztyn, następne starcie Olsztynianin stoczy w Jordanii. Innym Polakiem na karcie walk będzie Jakub Kowalewicz, który wystąpi dla organizacji po raz drugi.

Kuba Kowalewicz (9-3) stoczy swoją drugą walke dla organizacji Brave, a jego walka będzie starciem wieczoru. Paweł Kiełek (8-3-1) z kolei wróci do klatki po zwycięstwie z lipca zeszłego roku, gdzie podczas gali ACB 63 skończył przed czasem Ireneusza Szydłowskiego.

Rywalem Kiełka będzie Tyler Hill (6-1), który swoją jedyna porażkę odniósł na gali Bellator 162, 21 października 2016 roku i była to ostatnia walka Amerykanina. Oznacza to, że wejdzie on do klatki po ponad 16 miesiącach. 6 zawodników, ktorych pokonał Hill prezentuje dziś łączny rekord 8-28, a żaden z nich nie ma dodatniego bilansu.

Zawodnik Berkut WCA Fight Team tym razem stanie na przeciwko Francuza – Eliasa Boudegzdame (14-4), który ostatnie 5 walk kończył przed czasem i jest niepokonany od listopada 2015 roku. Kowalewicz będzie miał okazję „pomścić” innego Polaka, z którym wygrał Elias, Krzysztofa Klaczka (10-5). Panowie mieli okazję spotkać się na gali Slava Republic 1 w Bojano, gdzie walkę zakończył odwrócony trojkąt.