Mateusz Gamrot być może już niebawem ponownie postawi stopę w ośmiokątnej klatce organizacji UFC. To sugerowałoby story, które nagrał z dzisiejszego treningu.

Czołowy zawodnik kategorii lekkiej UFC – Mateusz Gamrot umieścił na swoim story na Instagramie krótki filmik z treningu, gdzie poinformował swoich fanów o zgłoszeniu dyspozycji do UFC.
Wideo do obejrzenia – TUTAJ.

Witam wszystkich serdecznie, poniedziałek, 9 styczeń. Dobre zapasy zrobione. Ruszamy z tym tygodniem. Dyspozycja do UFC już zgłoszona, więc czekam na rywala, termin, miejsce i jedziemy z tym. Miłego tygodnia!

Kto wie, czy „Gamer” nie dołączy do Michała Figlaka i nie stoczy kolejnego pojedynku na numerowanej gali UFC 286 w Londynie? Póki co są to jednak jedynie spekulacje, wydaje się jednak, że zarówno termin jak i miejsce byłyby jak najbardziej przystępne dla polskiego zawodnika.

Co do rywala – nie ma za dużego pola do manewru. Choć nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, wydaje się, że najsensowniejszym przeciwnikiem na ten moment kariery dla polskiego zawodnika byłby znajdujący się na 10. pozycji w rankingu kategorii lekkiej Jalin Turner, który nie tylko może się pochwalić serią zwycięstw, ale i skończeń.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ostatni raz, były podwójny mistrz KSW widziany był w oktagonie na okoliczność gali UFC 280, gdzie przegrał na punkty z Beneilem Dariushem. Przerwało to serię czterech triumfów Polaka. „Gamer” znajduje się aktualnie na 7. miejscu w rankingu.

Zobacz także: Walka Gamrota z Tsarukyanem wyróżniona przez dziennikarzy UFC

źródło: Instagram / Mateusz Gamrot