Już jakiś czas temu wypłynęła informacja, że Michał Figlak szykuje się do powrotu na gali UFC 286. Teraz, niewykluczone, że poznaliśmy jego rywala.

Po nieudanym debiucie we Francji we wrześniu zeszłego roku, Michał Figlak nie jest już niepokonanym zawodnikiem. Nadal ma jednak ważny kontrakt z organizacją UFC, dla której stoczy najbliższy pojedynek 18 marca, podczas gali UFC 286, o czym już informowaliśmy.

Zobacz także: Michał Figlak przygotowuje się do występu na UFC 286

Niewykluczone, że dziś poznaliśmy nazwisko ewentualnego przeciwnika Polaka.

Jeśli najbliższym oponentem Figlaka faktycznie będzie Gabriel Miranda – obaj zawodnicy będą mieli sporo punktów wspólnych. Zarówno Polak jak i Brazylijczyk zadebiutowali dla UFC dokładnie na tej samej gali, obaj polegli w debiutach z francuskimi zawodnikami. Z tą jednak różnicą, że „Fly” przegrał przez nokaut, Polak natomiast – na punkty.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na gali UFC 286 ujrzymy m.in. starcie Marvina Vettoriego z Romanem Dolidze, prawdopodobnie dojdzie tam również do rewanżu na szczycie kategorii półśredniej pomiędzy Leonem Edwardsem a Kamaru Usmanem. Organizacja UFC planuje również zestawienie walki Justina Gaethje z Rafaelem Fizievem na ten termin, jednak ten pierwszy grymasi.

Zobacz także: Organizacja UFC dąży do zestawienia Gaethje z Fizievem. Coś jednak stoi na przeszkodzie…

źródło: Twitter / P. Wyrobek