Doświadczony zawodnik znad Wisły – Krzysztof Jotko, który stoi przed debiutem w PFL, wyjawił, z kim skonfrontuje się pierwszego kwietnia. Wygląda na to, iż rywalem Polaka będzie pochodzący z Irlandii, Will Fleury.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pierwszego kwietnia rozpocznie się tegoroczny turniej PFL, w którym zwycięzca zgarnia aż milion dolarów! Rywalizację zacznie wówczas również nasz krajan – Krzysztof Jotko (24-6), który niedawno związał się z tą organizacją po odejściu z UFC. Jak sam zakomunikował w swoich mediach społecznościowych, stanie wówczas w szranki z Willem Fleurym (11-3). Ten pierwotnie był zestawiony w tym terminie z Omarim Akhmedovem (24-8-1), natomiast wygląda na to, że uległo to zmianie. Starcie rozegra się w limicie kategorii półciężkiej.

Jotko podejdzie do konfrontacji po przegranej, którą doświadczył w październiku minionego roku. Zmierzył się wówczas z Brendanem Allenem (21-5), który zmusił go do odklepnia już w inauguracyjnej odsłonie. Porażka ta przerwała jednocześnie jego wcześniejszą serię dwóch wygranych.

Zobacz także: Krzysztof JOTKO – pieniądze w UFC i PFL | Z kim były rozmowy? | Zmiana dywizji | Jędrzejczyk wróci? [WYWIAD]

Jego oponent, Fleury, znajduje się natomiast aktualnie na fali czterech triumfów. Wynika z tego, iż ostatnim fighterem, który zdołał go pokonać, był Maciej Różański (14-4), który obecnie zasila szeregi Bellatora. Ich potyczka uświetniła galę EFM 3.

Źródło: Instagram/Krzysztof Jotko