W swojej pierwszej obronie pasa mistrzowskiego, Artur „Kornik” Sowiński (16-7 2NC) zawalczy z Fabiano Silva Da Conceicao (26-6-1)!

Świeży mistrz KSW w kategorii priórkowej, Artur Sowiński powraca do klatki po trzech miesiącach od ostatniej walki, gdzie pokonał decyzją Klebera Koike Erbsta. W 2014 roku pokonywał Vaso Bakocevica oraz Anzora Azhieva.

Fabiano Silva Da Conceicao to 27-letni Brazylijczyk, którego kariera trwa od 10 lat. Od 3 walk niepokonany, ostatnią porażkę zanotował we wrześniu 2013 przegrywając decyzją. Nigdy nie przegrał przed czasem, a 2 z 6 porażek na punkty to niejednogłośne decyzje. Gwiazda brzylisjkich aren, ostatnio przede wszystkim federacji Jungle Fight, w której ma bilans 4-2. W 2013 roku pokonał Alexandra Almeidę (18-5), który od tamtej pory nie odniósł porażki, wygrywając 3 walki na Jungle Fight, podpisując kontrakt z World Series of Fighting i dopisując kolejne 2 zwycięstwa. Artura czeka więc ciężka przeprawa z doświadczonym absolutnie wszechstronnym…”Jacarezinho”.

KSW 34 odbędzie się 5 marca na Torwarze w Warszawie.