KSW 44: bonusy rozdane, niespodzianek brak

118
źródło: materiały prasowe kSW

Organizacja KSW zdecydowała się przyznać bonusy za minioną galę w ERGO ARENIE. Można śmiało powiedzieć, że większych zaskoczeń nie stwierdzono, choć wybór w kategorii „KO wieczoru” pozostawia pole do dyskusji…

Walką wieczoru wybrano starcie Filipa Wolańskiego z Danielem Torresem, które zelektryzowało publiczność. Dotąd trwają spory o to, kto zwyciężył, gdyż walka była niesamowicie bliska, a werdykt sędziów niejednogłośny na korzyść Brazylijczyka.


Ciekawy wybór organizacji padł w kategorii „nokaut wieczoru”. Bonus wędruje do zwycięzcy jedynej freak’owej walki tej gali, czyli debiutującego w KSW Erko Juna. Choć jego KO na Tomaszu Oświecińskim było faktycznie widowiskowe, bo Polak padł na deski po jednym ciosie, to jednak pozostaje pewien niedosyt z powodu sportowego poziomu tego zestawienia. W opinii fanów dużo bardziej zasłużył na to wyróżnienie choćby Gracjan Szadziński, który swojego rywala posłał do szpitala.


Wyróżnienie za poddanie wieczoru wędruje natomiast do czarodzieja parteru, Klebera Koike Erbsta, który zdominował a następnie szybko zmusił do kapitulacji Mariana Ziółkowskiego.

 

źródło: Twitter, facebook