Niepokonany Oumar Sy dopisał właśnie kolejną wygraną do swojego rekordu. Francuz zdominował Bartłomieja Gładkowicza na pełnym dystansie, męcząc i rozbijając go w parterze. Ależ piekielna siła!

Zobacz także: KSW 72 – wyniki. Romanowski rozbił Grzebyka, Śmiełowski nadal niepokonany

Sy przejmuje od razu środek klatki, mocno kopie, wyprowadza high kicka, Gładkowicz broni i odgryza się kopnięciem. Oumar buduje dystans i po chwili idzie po nogę. Walka pod siatką, Bartek na klęczkach. Polak musi się bronić, bo Sy już za jego plecami i szuka poddania. Wyślizguje się, Sy zaczyna obijać z góry i nie odpuszcza prób wpięcia. Gładkowicz ładnie się wykręca, ale Francuz ląduje na górze i kontroluje rywala. Bartek kręci się do nogi i znów oddaje plecy. Oumar bije z boku, uderza na głowę i na tułów, wykluczając rękę Gładkowicza. I znów Polak próbuje przetoczenia, ale trafia w uścisk z pleców przeciwnika. Udaje mu się wyślizgnąć. Francuz zapina trójkąt nogami, Bartek wychodzi spod niego i na chwilę znajduje się na górze i próbuje wyłapać nogę Oumara.

W drugiej rundzie to Bartek próbuje obalenia, ale Sy broni pierwszą próbę. Po chwili Polak daje jednak radę położyć przeciwnika na macie, choć Francuz szybko przejmuje dominująca pozycję. Chwila kotła na dole i Sy ponownie na plecach. Gładkowicz próbuje się siłować, ale widać, że jest słabszy fizycznie. Francuz z dużą łatwością przechodzi do bocznej lub na plecy, ale nie może wykończyć żadnej akcji. Mimo wszystko, to Sy jest ciągle z góry, a ciosami z góry punktuje u sędziów. Blisko poddania przez RNC, ale Bartek znów potrafi uciec, na chwilę nawet przejmując pozycję z góry.

Wysokie kopnięcie z lewej nogi (a la Mamed w walce z Askhamem) w wykonaniu Bartka, ale Sy nie wygląda na wstrząśniętego i szybko obala. Mając Polaka na macie, przejmuje jego plecy i i obija niemiłosiernie. Po minucie układa go na macie plecami i wbija młotki z góry prost w twarz. Bartek dość pasywny – ma mnóstwo pracy z obroną przed poddaniem. Francuz metodycznie: nie pozwala wstać przeciwnikowi i zmusza go ciągle do zamykania się w pozycji żółwia. Bartek jest bezradny wobec siły Francuza. Oumar podejmuje jeszcze próbę kimury. Walka kończy się na macie.

Sędziowie punktowali walkę na korzyść Oumara Sy: 30-27, 30-26, 30-25.