Dawid Kasperski udanie zadebiutował w formule MMA. Polak wypunktował Vasila Ducara.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Vasila Ducara. Lowkick także ze strony Dawida Kasperskiego. Akcja ponowiona, Ducas ruszył z prostym. Dwa dobre ciosy Ducara, odpowiedź także uderzeniem i niskim kopnięciem po stronie Polaka. Ducar podłączony, padł na deski po celnej akcji Kasperskiego! Polak znalazł się w dosiadzie! Zero akcji do końca rundy, wyłącznie kontrola.

Runda 2:

Po wymianach na początku drugiej rundy, pierwszy mocny i znaczący cios zanotował Ducar, który zmusił rywala do walki ze wstecznego i go nieco podłączył. Czech ruszył po obalenie, jednak nieskutecznie. Klincz pod siatką, kontrola po stronie Kasperskiego. Kolana i ciosy Polaka. Klincz, kontrola po stronie Polaka. Łokieć na rozerwanie, walka na środku klatki. Kolejne niskie kopnięcie Kasperskiego.

Runda 3:

Krótki sierp Kasperskiego. Dobre ciosy Ducara. Szukanie obalenia przez Czecha. Początkowo, Dawid dobrze się bronił, jednak ostatecznie wylądował na plecach. Tajski boks w klinczu. Stompy pod siatką w wykonaniu Kasperskiego. Ducar ruszył z ciosami, jednak Polak szybko sklinczował. Walka ponownie  na środku klatki. Niskie kopnięcie polskiego zawodnika. Kontra na obalenie Czecha! Polak w krucyfiksie. Walka ponownie w klinczu pod siatką na zakończenie rundy.

Pojedynek jednogłośną decyzją sędziów wygrał Dawid Kasperski. Starcie wypunktowano 3x 30-27.