24 września, organizacja Elite MMA Championship wraca ze swoją dziesiątą, jubileuszową edycją. Właśnie ogłoszono, iż do klatki wejdzie wówczas bardzo dobrze znany na naszym rynku – Lom-Ali Eskiev.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Lom-Ali Eskiev (19-5) od minionego roku związany jest z największą organizacją MMA nad Wisłą – KSW – gdzie przeszedł bezpośrednio z rosyjskiego ACA. Reprezentant UFD GYM jak dotąd wchodził do okrągłej klatki dwukrotnie, pokonując obu postawionych na jego drodze rywali, co zagwarantowało mu drugą pozycję w klasyfikacji wagi piórkowej. Do akcji miał powrócić podczas sierpniowej gali na Torwarze, jednakże wypadł dosłownie na ostatniej prostej.

Zobacz także: OFICJALNIE: Eskiev i Soldaev wypadają z KSW 73! Rutkowski z nowym przeciwnikiem, kolejne zestawienie dodane do rozpiski

Okazuje się, iż po raz kolejny wystąpi już 24 września, podczas EMC 10, które rozegra się w Dusseldorfie. Organizacja potwierdziła to właśnie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Na ten moment brak informacji, dotyczących przeciwnika.

Źródło: Instagram/EMC