Marcin Bandel poznał datę walki oraz nazwisko rywala, z którym zmierzy się w pierwszej obronie swojego trofeum. Przeciwnik jest niepokonany i lubi kończyć rywali przed czasem…

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

19 czerwca odbędzie się gala Brave CF 71, na której Marcin Bandel (22-7-1) zmierzy się z Kamalem Magomedovem (10-0).  Polak poinformował o tym fanów na swoich kanałach social media.

Będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa w wadze super półśrednij, który Marcin wywalczył sobie pięknym poddaniem na październikowej gali Brave CF 63. Odprawił wówczas faworyzowanego Ismaila Naurdieva już w pierwszej rundzie. Wcześniej Polak stoczył dwa zwycięskie boje z Magomedem Ayskhanovem oraz Luisem Felipe Diasem, czym zasłużył na title shota.

Rywalem „Bomby” będzie niepokonany Rosjanin, który wszystkie dziesięć walk w zawodowej karierze skończył przed czasem: w czterech znokautował a w kolejnych sześciu poddał swoich rywali. Najnowsze skalpy Magomedova, które zgarnął w organizacji Brave FC, toVitali Tverdokhlebov i Olli Santalahti. Teraz Kamal stanie do boju z innym znakomitym parterowcem, który ma spore szanse, aby dopisać mu do rekordu pierwszą przegraną.

Zobacz także: Godzina z mistrzem – Marcin Bandel po zdobyciu pasa BRAVE CF oraz o treningach Mameda w Łodzi [WYWIAD]

Marcin w ostatnim wywiadzie dla naszego portalu zapowiadał, że chciałby jeszcze zawalczyć przed wakacjami, a zatem wszystko idzie zgodnie z planem mistrza:

źródło: Facebook/Marcin Bandel