Marcin Filipczak vs. Saeed Younsi zamyka kartę walk FEN 31

183
FEN MMA

Marcin Filipczak (3-1, 2 KO, 1 SUB) zmierzy się z Saeedem Younsi (4-3, 2 KO) podczas gali FEN 31: LOTOS Fight Night, która 28 listopada odbędzie się w Łodzi. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej. Gala FEN 31: LOTOS Fight Night dostępna będzie tylko w systemie pay-per-view.

Marcin Filipczak ma 28 lat i pochodzi z Łodzi. W swoim zawodowym debiucie zmierzył się z Łukaszem Sudolskim. Po nim stoczył w 2019 roku dwa pojedynki i w obu zwyciężył. W premierowej odsłonie Filipczak znokautował Artura Niebrzydowskiego, kilka miesięcy później poddał gilotyną również w 1. rundzie Konrada Konkela. Występ na gali FEN 31 będzie jego debiutem pod szyldem federacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Saeed Younsi ma 36 lat i trenuje na co dzień w klubie UFD Gym. Urodzony w Niemczech zawodnik stoczył siedem zawodowych pojedynków, z których cztery wygrał. Dwukrotnie nokautował swoich rywali. W styczniu 2020 roku Younsi wygrał decyzją sędziów z Kirillem Kolomycevem. Wcześniej, również na pełnym dystansie, uporał się z Lukasem Menzelem. Reprezentant naszych zachodnich sąsiadów wywodzi się ze sportów uderzanych i pojedynki najchętniej rozgrywa właśnie w stójce.

Zobacz także: Kacper Formela zmierzy się z Arnoldem Quero na FEN 31

Informacja prasowa