Conor McGregor pozostaje aktywny w swoich mediach społecznościowych, przez co wciąż budzi ogromne zainteresowanie. Nie tak dawno temu do sieci wypłynęły jego prywatne rozmowy z prezesem UFC, Daną White’em, co Amerykanin dosadnie skrytykował.

Wszystko wskazuje na to, iż Irlandczyk swój najbliższy bój stoczy w formule bokserskiej, z ikoną tego sportu – Manny’m Pacquiao. Zanim jednak okazało się to rzeczywistością, „Notorious” rozważał także pojedynek w klatce największej organizacji MMA, a jednym z proponowanych przez niego rywali był doświadczony Diego Sanchez.

Zobacz także: „Notorious” zapowiada walkę z Manny’m Pacquiao, ale ma też ofertę dla Diego Sancheza

Właśnie wtedy ujawnione zostały zdjęcia z jego prywatnych rozmów z Daną White’em. Prezesowi UFC bardzo się to nie spodobało, o czym otwarcie mówił na minionej konferencji prasowej, która miała miejsce tuż po wydarzeniu z numerem 253.

Zobacz także: „To jedna z najbrudniejszych rzeczy, jakie można zrobić” – Dana White o opublikowaniu przez Conora McGregora ich prywatnych rozmów

Charakter Conora McGregora nie pozwolił mu oczywiście przejść obok tego obojętnie i całą sprawę skomentował w mediach społecznościowych, oskarżając przy tym White’a o niemówienie prawdy.

„Kodeks został złamany, kiedy zełgałeś, że odrzucam pojedynki, kolego. Mówiłem, że zawalczę z Justinem [Gaethje] w maju, a ty powiedziałeś, że nie chciałem się bić. Tu nie chodzi o Diego [Sancheza]. On miał być tylko wypełnieniem, żebym miał więcej walk. Ponadto byłeś też zaangażowany w rozmowy o starciu z Manny’m [Pacquiao] – są na to dowody. Przestań kłamać.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Notorious” swój ostatni występ odbył w styczniu bieżącego roku, kiedy to na gali UFC 246 skrzyżował rękawice z Donaldem Cerrone. Były podwójny mistrz pokazał się wówczas z świetnej strony, kończąc swojego oponenta po zaledwie 40 sekundach od rozpoczęcia starcia.

Zobacz także: Dana White potwierdza, że Joanna Jędrzejczyk musi stoczyć jeszcze jeden pojedynek przed walką o pas

Źródło: Twitter