Znaków zapytania przybywa w kwestii walki Chandler vs McGregor. Czyżby jednak miała się odbyć w pierwotnym terminie?

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Za sprawą Fight Passa i czujności fanów do informacji publicznej trafiła informacja jakoby wyżej wymienione starcie miało być walką wieczoru grudniowej gali UFC 296.

Conor McGregor (22-6) zamieścił na Twitterze rzut ekranu upamiętniający możliwą edytorską wpadkę lub przedwczesną publikację ze strony pracowników największej organizacji MMA na świecie:

Irlandczyk ostatnio już zapowiadał, żeby go nie skreślać w kwestii tegorocznego powrotu do oktagonu.

Zobacz również: Powrót McGregora jeszcze w tym roku? Oberwało się Fergusonowi

„Notorious” potyczki biznesowe rozgrywa na własnych zasadach. Dana White potrafi spieniężyć obecność McGregora, a przy tym ani myśli stawiać na swoim. Najbardziej poszkodowany „Iron” czeka jedynie na sygnał, że były podwójny mistrz jest gotowy do walki. Pojedynek będzie zwieńczeniem trenerskiej rywalizacji, która miała miejsce w 31 sezonie programu The Ultimate Fighter.
Irlandczyk nie zagościł w klatce od lipca 2021, kiedy to na tarczy skończył trylogię z Dustinem Poirierem (29-8). Chandler w listopadzie przegrał ze wspomnianym właśnie „Diamondem”. Od skończonych nagrań bezradnie oczekuje na ostateczną decyzję najsłynniejszego zawodnika MMA na świecie.
Gala UFC 296 odbędzie się 16 grudnia w Las Vegas.
źródło: twitter / Conor McGregor | fot. UFC