Conor McGregor ponad dwa tygodnie temu skrytykował stójkę Nate’a Diaza, który po tym czasie zdecydował się w równie mocnych słowach odpowiedzieć Irlandczykowi.

Diaz i McGregor spotkali się w oktagonie w 2016 roku, gdy na gali UFC 196 lepszy okazał się ten pierwszy, poddając przeciwnika. Kilka miesięcy później odbył się rewanż, gdzie na pełnym dystansie zwyciężył Irlandczyk. Mimo upływu lat, McGregor wciąż chętnie wykorzystuje okazje, by zaczepić byłego rywala.

Na swoich mediach społecznościowych niedawno odniósł się do umiejętności bokserskich Diaza, które jego zdaniem są na niskim poziomie. W swoim komentarzu wspomniał Nicka Diaza, który na UFC 266 zmierzył się z Robbie’m Lawlerem:

„Nate, twój boks w porównaniu do boksu Nicka jest do niczego. Wciskałeś nam swoje śmieszne ciosy od paru ostatnich lat. Po ostatniej nocy zobaczyliście różnicę pomiędzy braćmi. Balans i opanowanie. Twój starszy brat jest na zupełnie innym poziomie. Stworzyłem cię.”

Nate po dłuższym milczeniu postanowił jednak zabrać głos:

„Mój boks jest do niczego? Zmiażdżyłem ci twarz, zmieniłem cię w zapaśnika, a potem udusiłem jak ostatniego frajera. W prawdziwym świecie, twój kraj i wszystko, co posiadasz, należy do mnie. Poza tym, w walce to ja rozdawałem karty.”

Diaz ostatni raz, po dwuletniej przerwie, pojawił się w oktagonie na UFC 263, gdzie jednogłośnie przegrał z Leonem Edwardsem.

źródło: Twitter/Conor McGregor, Twitter/Nate Diaz