Niedawno Dana White potwierdził, niejako post Irlandczyka, Conora McGregora odnosił się do pojedynku z Khamzatem Chimaevem, a sam „Notorious” zdążył już zaprzeczyć tym informacjom. Były podwójny mistrz UFC zamieścił w swoich mediach społecznościowych kolejny wpis, tym razem po filipińsku, co rozpoczęło kolejne spekulacje.

Ostatnimi czasy bardzo dużo dzieje się wokół osoby Conora McGregora. Mimo, że Irlandczyk znajduje się na emeryturze, co jakiś czas do internetu wypływa informacja, o której dyskutuje całe środowisko.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Fighter zaprzecza słowom prezesa UFC, Dany White’a, jakoby zaakceptował propozycję walki z Khamzatem Chimaevem. Informację tę przekazał dziennikarz ESPN, Ariel Helwani, który miał okazję porozmawiać z „Notoriousem”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Any ideas what McGregor was accepting?

Post udostępniony przez Ariel Helwani (@arielhelwani)

„Rozmawiałem dzisiaj krótko z Conorem McGregorem. Potwierdził, że jego tweet nie odnosił się do Khamzata Chimaeva, wbrew temu, co było wcześniej powiedziane. Odmówił jednak wyjaśnienia, czego konkretnie dotyczył.”

Chwilę później, 32-latek napisał na swoim Twitterze „zaakcpetowałem”, tym razem w języku filipińskim, co od razu wywołało lawinę spekulacji na temat jego hipotetycznego starcia z legendą pięściarstwa, Manny’m Pacquiao, którym od jakiegoś czasu jest zainteresowany.

Na razie nie wiadomo, czy do takiego pojedynku kiedykolwiek dojdzie, czy jest to jedynie kolejny element medialnej gry Irlandczyka.

Zobacz także: Wymiana zdań pomiędzy O’Malleyem a Garbrandtem

Źródło: Instagram, Twitter