Mike Perry nazywa klubowego „kolegę”, Ray’a Borga tchórzem, z powodu wycofania się ze starcia

źródło: YouTube

Pojedynek Ray’a Borga (11-3) z Josephem Benavidezem (25-5) został zdjęty z karty walk na UFC Fight Night 139, w wyniku problemów zdrowotnych tego pierwszego. Podczas rozmowy z Aaronem Bronsteterem, Mike Perry (12-3) stwierdził, że jest to tylko wymówka i nazwał zawodnika „tchórzliwą dziwką”.

Obaj wojownicy reprezentują barwy jednego z czołowych klubów, Jackson Wink w Albuquerque. Jednak Perry nie ukrywa swojego stosunku do Borga, który nie po raz pierwszy wycofuje się z zaplanowanego pojedynku.

On nie walczy na tej karcie? O nie, to ta choroba, człowieku… […] Przyłapaliśmy go. Pierdolił głupoty na temat Franka the Thanka (trener od stójki w Jackson Wink – Frank Lester) i Instagram stories jego żony. Słyszeliśmy jak mówił: Nie lubię Franka the Tanka. Nie uważam żeby był dobrym trenerem, i to i tamto. A przecież on nie zna Franka. On jest po prostu pierdolonym hejterem i właśnie dlatego ta dziwka nie stanie do walki, jak prawdziwy mężczyzna. Chory? Do walki wychodzi się z chorobą. Stchórzyłeś dziwko.

Mike Perry jest również źródłem innego bardzo głośnego konfliktu wewnątrz klubu. Choć trenuje w nim zaledwie kilka miesięcy, doprowadził do tego, że jego wieloletni reprezentant, Donald Cerrone (33-11) rozstał się z Jackson Wink. Po tym jak ogłoszono starcie tych zawodników, Cowboy zażądał usunięcia Perry’ego z Klubu. W jego obronie stanął Mike Winklejohn.

Zobacz także: Zdradziecki klub kontra narcystyczny Kowboj, czyli skąd się wziął konflikt na linii Donald Cerrone – Jackson Wink MMA?

Platinum jest bardzo pewny siebie i zapowiada spektakularne zwycięstwo:

Mam nadzieję, że sobotnie widowisko nie potrwa zbyt krótko. Liczę, że jest w stanie wytrzymać kilka ciosów zanim go uśpię. Zobaczymy jak krwawa będzie ta walka, zamierzam pójść na wojnę.

Pojedynek będzie co-main eventem podczas sobotniej gali UFC Fight Night 139. W walce wieczoru zobaczymy starcie Koreańskiego Zombie z Yairem Rodriguezem.

 

źródło: mmafighting.com