Organizacja OKTAGON MMA odkrywa pierwsze karty, dotyczące wrześniowej, 35. edycji. Rozegra się ona w Brnie i będziemy wówczas świadkami potyczki na szczycie wagi średniej, pomiędzy mistrzem, Patrikiem Kinclem oraz Alexem Lohore.

Polscy kibice doskonale kojarzą Patrika Kincla (25-10) chociażby z organizacji KSW, gdzie doszedł nawet do mistrzowskiego starcia. Ostatecznie nie udało mu się go zwyciężyć. Musiał bowiem uznać wyższość Roberto Soldica (20-3), zostając rozbitym przed końcem trzeciej odsłony.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Momentalnie po tej przegranej związał się z OKTAGON MMA, gdzie już w debiucie otrzymał szansę sięgnięcia po trofeum. Doskonale ją wykorzystał, wypunktowując Samuela Kristofica (15-4) podczas lutowego wydarzenia. Jak się teraz okazuje, nie zamierza zbyt długo zwlekać z obroną. Ta nastąpi we wrześniu, przy okazji 35. edycji. Strącić z tronu będzie próbował go Alex Lohore (21-7).

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Zobacz także: David Zawada zmierzy się z Erhanem Kartalem na OKTAGON MMA 33

Lohore utorował sobie drogę do pasa dzięki dwóm triumfom. Po ostatni sięgał na OKTAGON MMA 31, mierząc się z Zdenkiem Polivką (7-5). Francuz pokazał się wtedy ze zdecydowanie lepszej strony od rywala i nie dając mu żadnych szans, znokautował w pierwszej rundzie. Wcześniej natomiast wychodził zwycięsko z potyczki z doświadczonym Tato Primerą (17-12).

Źródło: Instagram/OKTAGON MMA