W jedenastej edycji Radaru będziemy mieli amatorskiego króla z rynku Viaplay, świeżo upieczonego mistrza LFL oraz byłego mistrza BFS, Jungle Fight.

Jon Vetle Furuheim (3-0) 
21 lat, Norwegia, kategoria piórkowa

Jeden z największych talentów w Skandynawii. Zasłużony amator, mistrz amatorskiej odnogi Cage Warriors. Odnosił sukcesy w muay thai oraz k-1. Jego zamiłowanie do technik nożnych widać w każdej walce. Wysokie kopnięcia, poszukiwania klinczu i tam torpedowanie rywala kolanami. Jest to zarazem jego pewna przywara. Przy łapaniu tajskiego klinczu bywa przewracany. Jego największy atut to jednak bjj. Nie mierzył się do tej pory z żadnym choćby przeciętnym zawodnikiem na zawodowstwie, ale niezwykle kreatywnie pracuje zarówno z dołu jak i z góry. Wyciąga trójkąty, a jako profesjonalista zadebiutował peruwiańskim krawatem. Pod znakiem zapytania stoją zapasy, ponieważ niekiedy zdaje się oddawać pole i zapraszać do rozgrywki parterowej. Mimo wciąż wielu pytań nie można przejść obok tak utalentowanych zawodników obojętnie. Tym bardziej, że zdaje się iż zakotwiczył w fińskiej organizacji Cage. 

Rywale na start w KSW: Wojciech Kazieczko

Andreeas Binder (8-2)
26 lat, Rumunia/Irlandia, kategoria lekka/półśrednia

Reprezentujący Irlandię Rumun w lipcu tego roku zdobył pas mistrzowski organizacji Levels Fight League, mocno zaprzyjaźnionej z KSW. Rozprawił się z tam z weteranem Cage Warriors i Bellatora – Aidenem Lee. To wyrachowany, ostrożny w swych poczynaniach stójkowicz. Pracuje odchyleniami, odskokami, szybko ewakuując się z pola rażenia rywala. Ruchliwy, zmieniający na chwilę pozycje w celu ulokowania konkretnej akcji. Kombinacje kończy prawym sierpem, którym ranił Aidena. Wpada w skrajności, ponieważ czasami zachowuje zbytnią pasywność jedynie kiwając i unikając ataku rywala, ale jeśli poczuje krew to bezpardonowo naciera zapominając o defensywie. Dobrze kontruje lewy-prawy będąc na wstecznym.

Rywal na start w KSW: Wilson Varela

Maike Linhares (18-3)
30 lat, Brazylia, kategoria piórkowa

Linhares ma idealnie symetryczny rekord. 6 zwycięstw przez nokaut, 6 przez poddanie i 6 decyzją. Nigdy nie przegrał przed czasem. Toczy głównie twarde stójkowe boje. Nie rozgrywają się one może na jakimś niesamowitym tempie, ale dają dużo frajdy kibicom. Nieustępliwy, bardzo dużo kopie i ma nokautujące uderzenie. Na uwagę zasługuje też inteligentne wplatanie klinczu pod siatką w celu odzyskania sił i stymulowania tempa pojedynku. Zapasy oceniam maksymalnie na poprawne. Bycie obalanym przez tak klasowego zapaśnika jak Andre Harrison to nie jest ujma a sam Maike niespecjalnie kwapi się aby z klinczu tworzyć coś kreatywnego i przechodzić do parteru. Dodatkowym elementem jest tytanowa dotychczas szczęka Linharesa. Braki motoryczne (słabiutka praca na nogach) nadrabia szczelną gardą ale też bardzo dużą odpornością. Kilkukrotnie był karcony mocnymi ciosami ale nie był nawet podłączony. 

Rywal na start w KSW: Dawid Śmiełowski/Patryk Kaczmarczyk