Kolejna kategoria podsumowania #NAJ2017 – Polska to coś, co kibice lubią najbardziej – nokaut roku – w Polsce oraz wśród Polaków na obczyźnie. Zobaczcie jak typowaliśmy my, fani i VIP Marcin Tybura.

W ubiegłym roku, w kategorii Nokaut roku, zwycięzcą został Michał Materla, który na gali KSW 36 odprawił Rousimara Palharesa. Na drugim miejscu uplasował się nasz dzisiejszy VIP, Marcin Tybura, nokautujący Viktora Pestę na gali UFC Fight Night 92.

5. Michał Andryszak znokautował Fernando Rodriguesa na KSW 41

Fani grupy MMA Polska & Świat: Marcin Różalski znokautował Fernando Rodriguesa na KSW 39

Marcin Tybura: Marcin Różalski znokautował Fernando Rodriguesa na KSW 39

W głosowaniu odbywającym się pośród naszej redakcji zwyciężył w tym roku Gracjan Szadziński, który na grudniowej gali KSW 41 znokautował Macieja Kazieczko skuteczną kombinacją prawy prosty – lewy sierp. Na drugim miejscu uplasował się Marcin Różalski posyłający na deski Fernando Rodriguesa. Trzecie miejsce przypadło Oskarowi Piechocie, który znokautował ówczesnego mistrza Cage Warriors. Fani w grupie MMA Polska & Świat byli prawie jednogłośni i wytypowali nokaut „Różala”. Nasz VIP, Marcin Tybura, również wskazał nokaut Marcina Różalskiego na brazylijskim zawodniku.