#NAJ2017 – Świat [NOKAUT ROKU]

Kolejną kategorią podsumowania #NAJ2017 – Świat jest nokaut roku. Zobaczcie jak typowaliśmy my, fani i VIP Kacper Formela.

W ubiegłym roku na szczycie listy i uzasadnionym pierwszym miejscu mieliśmy Michalea Page’a który latajacym kolanem zafundował Evangeliście Santosowi pobyt w szpitalu, pękniętą czaszkę, operację i tytanową płytkę. Inne latające kolano, to w wykonaniu Yaira Rodriguesa na Andre Fillim otrzymało dwa głosy.

Zobacz: NAJ2016 Polska – podsumowanie roku

W tym roku wygląda to następująco:

NOKAUT ROKU 2017 – ŚWIAT

1. Francis Ngannou nokautuje Alistaira Overeema (cios podbródkowy), UFC 218 – 7 głosów
2. Samuel Ilnicki nokautuje Solomona Rogera (kopnięcie na głowę), Golden Ticket Fight Promotions: Fight Night 7 – 2 głosy
3. Paul Daley nokautuje Brennana Warda (latające kolano), Bellator 170 – 1 głos
4. Edson Barboza nokautuje Beneila Dariusha (latające kolano), UFC Fight Night 106
5. Chan Sung Jung nokautuje Dennisa Bermudeza (cios podbródkowy), UFC Fight Night 104

Fani grupy MMA Polska & Świat: Francis Ngannou nokautuje Alistaira Overeema (cios podbródkowy), UFC 218

VIP Kacper Formela: Edson Barboza nokautuje Beneila Dariusha (latające kolano), UFC Fight Night 106

Większość naszej redakcji, podobnie jak większość fanów na Facebookowej grupie, na najlepszy nokaut minionego rok wskazała Francisa Ngannou, który piekielnym podbródkowym niemal oderwał głowę Alistairowi Overeemowi. Dwa głosy redakcyjne poleciały na – warty zobaczenia – nokaut wysokim kopnięciem Samuela Ilnickiego na Solominie Rogerze, który padł sparaliżowany niczym Terry Etim po obrotówce Edsona Barbozy. Nasz VIP Kacper Formela na najlepsze skończenie wybrał wspomnianego przed chwilą Edsona Barbozę – idealnie, z gracją i płynnością znokautował Beneila Dariusha latającym kolanem.