Łukasz Brzeski wraca do oktagonu już 27 lipca, podczas UFC 304 w Manchesterze. Przedstawiciele amerykańskiego giganta oficjalnie potwierdzili walkę z jego udziałem. Zmierzy się wówczas z Mickiem Parkinem.

Łukasz Brzeski (9-4-1) do największej organizacji MMA na świecie dostał się dzięki wygranej w Dana White’s Contender Series. Stricte pod sztandarem globalnego potentata zameldował się dotychczas czterokrotnie, jednakże nie każda walka ułożyła się tak, jakby sobie tego życzył. Jak dotąd zwyciężał zaledwie jednokrotnie – w kwietniu tego roku pokonał na pełnym dystansie podchodzącego do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem Valtera Walkera (11-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się, iż do klatki powróci już 27 lipca, podczas rozgrywanego w Manchesterze UFC 304. Stanie wówczas w szranki z lokalnym bohaterem, który do swoich konfrontacji przygotowuje się m.in. z Tomem Aspinallem (14-3) – Mickiem Parkinem (9-0).

Zobacz także: Kamaru Usman typuje mistrzowski rewanż Edwards – Muhammad

Parkin póki co ma za sobą trzy pojedynki w amerykańskim gigancie. Co ciekawe – wszystkie je zwyciężał na pełnym dystansie. W przegranym polu zostawiał kolejno Jamala Poguesa (11-4), Caio Machado (8-3-1), a także Mohammeda Usmana (10-3).

Źródło: Instagram/UFC Europe, fot. Chris Unger/Zuffa LLC