„Gamer” poprosił o walkę z Brazylijczykiem, jednak ten wolałby obrać dla siebie inną drogę. Polak nie omieszkał publicznie tego skomentować.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mateusz Gamrot (24-2) ponownie ma za sobą serię zwycięstw pod sztandarem największej światowej organizacji. Po porażce z Beneilem Dariushem odprawił już z kwitkiem Julina Turnera, Rafaela Fizieva i Rafaela Dos Anjosa. Ostatni pojedynek odbył się w marcu , jednak „Gamer” najwyraźniej jest już głodny nowych wyzwań. Na jego celowniku nie od dziś jest doświadczony Charles Oliveira (34-10). „Do Bronx” w ostatnim starciu musiał uznać wyższość Armana Tsarukyana. Walka była jednak wyrównana a sędziowie nie byli jednomyślni.

Reprezentant ATT i Czerwonego Smoka nie zamierza czekać bezczynnie i sam poprosił o walkę z Brazylijczykiem, jednak według niego Oliveira wolałby mierzyć się z Colbym Covingtonem, który od kilku lat w UFC radzi sobie ze zmiennym szczęściem. „Gamer” na platformie X opublikował wpis, w którym zwraca się bezpośrednio do Charlesa:

„Zapytałem o walkę z Oliveirą, ale on zamiast tego wyzwał Colby’ego. Gościa, który bije się raz w roku i ma rekord 2-3 od 2019. Myśleliśmy, że jesteś lepszy, Charles. Wiesz, że dam Ci ogień w parterze… ale może właśnie dlatego wolisz walczyć z Colbym…”

Czy „Do Bronx” przyjmie wyzwanie Gamrota? Kto według was byłby faworytem takiego starcia?

Zobacz także: „Z nim nie walczyłeś” – „Big John” przypomina mistrzowi o Mateuszu Gamrocie

Źródło: X / Mateusz Gamrot. Fot.: Instagram / Mateusz Gamrot / Charles Oliveira