Norman Parke chce walki o pas kategorii lekkiej na gali w Londynie

źródło: Facebook/ Norman Parke

Norman Parke (27-6) chce walki o pas podczas gali KSW 50, która odbędzie się w Londynie. Irlandczyk obiecuje, że zrobi wagę.

„Stormin” ma obecnie serię czterech zwycięstw z rzędu. Kolejno pokonywał Łukasza Chlewickiego, Myles’a Price’a, Borysa Mańkowskiego i ostatnio Artura Sowińskiego. W walce z Chlewickim, Parke nie wypełnił limitu wagowego, a pojedynki z Price’m i Sowińskim odbyły się w umownym limicie wagowym. Walka z Mańkowskim odbyła się w limicie kategorii półśredniej, więc nasuwa się pytanie czy Irlandczyk będzie wstanie zrobić limit kategorii lekkiej. W swoim oświadczeniu na Instagramie zapewnia, że wagę zrobi i chce walki o pas na gali w Londynie.

Zobacz również: KSW 50 w Londynie. De Fries, Narkun i Janikowski pierwszymi ogłoszonymi nazwiskami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Only one thing next and it’s a title shot! Little pussie @mateusz_gamrot don’t want any of this just yet so drop the belt and let the guys who Actually want to fight, interim title fight should be made or strip him off it.. 5 round of this smoke is something he ain’t ready for, who is next in line should battle for it, il be ready for London against whoever at the weight limit! I will work with a nutritionist over this time to make weight. Would you like to see me fight for the title in london?😎💪🏻⛈ big fights make big talk!! @martinlewandowski @kawul_ksw @kawul_ksw 🧟‍♂️ Tylko jedna rzecz i to tytułowy strzał! Mała pussie @mateusz_gamrot nie chce tego jeszcze, więc rzuć pas i pozwól chłopcom, którzy chcą walczyć, tymczasową walkę o tytuł lub pozbądź się go. 5 rund tego dymu to coś, co on gotowy do walki, kto będzie następny w kolejce, walcz o to, bądź gotów na Londyn przeciwko temu, kto ma limit wagi! W tym czasie będę współpracować z dietetykiem, aby przybrać na wadze. Czy chciałbyś zobaczyć, jak walczę o tytuł w Londynie? Ights Wielkie walki sprawiają, że rozmowa jest wielka! @martinlewandowski @kawul_ksw @kawul_ksw ‍♂️

Post udostępniony przez Norman Parke (@storminnorman6116)

„Jedyne o czym teraz myślę, to walka o tytuł! Mała ci*ka @mateusz_gamrot nie chce tego, więc zrzuć pas i pozwól chłopakom o niego zawalczyć. Nie jesteś gotowy na pięć rund walki. Ktokolwiek będzie następny w kolejce, walczę o to, będę gotów na Londyn i zrobię wagę! W tym czasie będę współpracować z dietetykiem, aby spokojnie zrobić wagę. Czy chcielibyście zobaczyć, jak walczę o tytuł w Londynie?  Wielkie walki wywołują wielkie rozmowy!!”

Parke nie byłby sobą, gdyby nie zaczepił Mateusza Gamrota. Obaj panowie spotkali się dwukrotnie w okrągłej klatce KSW. W pierwszym starciu jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Gamrot, a pojedynek rewanżowy został uznany za no contest.

źródło: Instagram/ Norman Parke