Oficjalnie: John Lineker vs. Cory Sandhagen na UFC on ESPN 3 w Miami

źródło: mmajunkie

UFC już pod koniec kwietnia zawędruje do Miami z galą UFC on ESPN 3. Oficjalnie potwierdzone starcie pomiędzy Johnem Linekerem (31-8) a Cory Sandhagenem (10-1). 

Pierwotnie panowie mieli się spotkać podczas UFC on ESPN+1 jednak „Hands of Stone” doznał kontuzji, która zmusiła go do wycofania się z tej konfrontacji.

Brazylijczyk zaczynał swoją karierę jako zawodnik dywizji muszej. Stoczył tam wiele emocjonujących pojedynków. Obecnie posiada passę dwóch zwycięstw z rzędu.W ostatnim boju znokautował Briana Kelleher (19-9). Lineker jest znany ze swojego emocjonującego stylu walki. W niemal każdym starciu dąży do zakończenia potyczki przed czasem co bardzo podoba się kibicom. Ostatnią porażkę na UFC 207 zadał mu aktualny czempion w wadze koguciej T.J. Dillashaw (16-4).

Cory Sandhagen debiutował w UFC w 2018 roku w którym stoczył dwie wygrane walki, kolejno z Austinem Arnetem (16-6) oraz Iuri Alcantarą (35-10). W swoim poprzednim występie na UFC on ESPN+1 poddał balachą Mario Bautistę (6-1).

Będzie to z pewnością widowiskowe starcie dwóch wyjątkowo utalentowanych wojowników. Gala UFC on ESPN 3 odbędzie się 27 kwietnia w Miami.

źródło: twitter