OFICJALNIE: Marcin Held ma rywala na walkę podczas UFC Gdańsk


Nasrat Haqparast zastąpi Teemu Packalena, który został zmuszony do rezygnacji z walki przeciwko Marcinowi Heldowi na gali UFC Fight Night 118 z powodu kontuzji.

To będzie debiut Haqparasta w UFC. Zawodnik wejdzie do oktagonu po 8 wygranych walkach poza organizacją, gdzie większość jego walk zakończyła się poprzez techniczny nokaut.

Zobacz także: Walka Marcina Helda uratowana. Poznaliśmy nazwisko rywala

Fani MMA w Polsce mogą spodziewać się elektryzującej walki, ponieważ zarówno Niemiec jak i jego przeciwnik będą starali się zaimponować widowni.

Oto, jak walczy Nasrat:


Bilety na UFC Fight Night 118 można nabyć poprzez  www.eventim.pl/ufc.

 

Informacja prasowa, YouTube

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDoniesienia: Mistrz RFA podpisał kontrakt z UFC i zawalczy na gali w Brazylii
Następny artykułFEN 19: Nalepka wypada. Nowa rywalka Magdaleny Rak.
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.