Oficjalnie: Tim Boetsch vs. Omari Akhmedov na UFC on ESPN+4

źródło: mmajunkie.com

Na debiut w stanie Kansas UFC szykuje bardzo ciekawą rozpiskę pełną wielu ciekawych zestawień. Jednym z nich będzie starcie, w którym wystąpią Tim Boetsch (21-12) oraz Omari Akhmedov (17-4-1). W walce wieczoru zobaczymy Derrica Lewisa (21-6) oraz Juniora Dos Santos (20-5).

„Barbarzyńca” jest prawdziwym weteranem w amerykańskiej organizacjia gdzie występuje już od 2008 roku. Przez lata toczył walki z najlepszymi zawodnikami w wadze średniej takimi jak: Dan Henderson, Johny Hendricks, Luke Rockhold. Już wielokrotnie wskazywano go jako kandydata, który pożegna się z UFC. Za każdym razem udawało mu się uratować swoje zaskakując wielu obserwatorów. Niestety w ostatniej walce doznał porażki z rąk Antonio Carlosa Jr. (10-2).

Rosjanin jest cenionym zawodnikiem, który debiutował w UFC w 2013 roku. W swojej poprzedniej walce zremisował Marvinem Vettorim (12-4-1) na UFC 219. Po tym pojedynek Rosjanin postanowił zrobić sobie ponad roczną przerwę od startów. Może to spowodować dużo większą chęć zwycięstwa.

Gala UFC on ESPN+4 odbędzie 9 marca w Wichita.

źródło: twitter