Chael Sonnen prowokuje Tito Ortiza do rewanżowego starcia

źródło: mmamania.com, bloodyelbow.com

Za kilkanaście dni miną równo dwa lata od pierwszego starcia tych zawodników, gdzie lepszy okazał się Ortiz,  który poddał Sonnena na początku 3 minuty walki duszeniem zza pleców. I mimo faktu, żę obaj są już po czterdziestce to zapowiadają ponowną walkę.

Co mu się często zdarza, wymianę sprowokował Chael Sonnen (30-16)   atakując Tito Ortiza (20-1) na twitterze . 

Hej głupku, [Tito Ortiz] prostuj się. Chcesz walczyć, czy nie?

Na odpowiedź byłego mistrza dywizji półciężkiej UFC nie trzeba było długo czekać.

https://twitter.com/titoortiz/status/1082326867116384261
[Chael Sonnen] powiedziałeś, że wrócisz do mnie w ciągu 6 miesięcy, a minęło dopiero 6 dni od nowego roku! Lol, wygląda na to, że wybiję większą dziurę w Twojej gębie. Tym razem żadnego poddania. Czas na łomot. Zwycięzca bierze wszystko? Idziesz na dno!

W konwersację włączył się prezenter radiowy – Jason Ellis, który najpierw zażartował, że obydwaj powinni przestać walczyć, po czym dodał, iż absolutnie jest za tym, aby do starcia doszło. W odpowiedzi Ortiz stwierdził, że podda wyszczekanego przeciwnika torturom w oktagonie.

Jestem na kursie, a ten gość ma wielkie usta, którymi nie potrafi przestać kłapać. To sprawa osobista. Poza tym, skatowanie go w klatce będzie przyjemnością. Tym razem bez poddań!

Od pierwszego pojedynku z Sonnenem, 43-letni Tito Ortiz  walczył tylko raz w listopadzie 2018 roku, gdzie pod koniec pierwszej rundy znokautował Chucka Liddella (21-9), rewanżując mu się za 2 porażki z przeszłości. Jednak 49-letni Iceman zaprezentował bardzo słabą formę, a walka była w zasadzie do jednej bramki

Zobacz także: Trylogia zakończona. Tito Ortiz znokautował Chucka Liddella w pierwszej rundzie [WIDEO]

41-letni Chael Sonnen w przeciągu tych dwóch lat zanotował 3 występy na galach Bellatora, pokonując decyzjami Wanderleia Silvę (35-14) oraz Quintona Jacksona (38-13). A w ostatnim pojedynku, zaznając porażki przez TKO z rąk Fedora Emalienenko (38-5).

Jeśli zapowiedzi obu zawodników się potwierdzą, to jest szansa, że zobaczymy ich rewanż w połowie 2019 roku.

źródło: bjpenn.com, twitter.com, sherdog.com