Ogłoszono walkę wieczoru gali Slugfest 12 w Wągrowcu


Walczy u siebie. 4 z ostatnich 5 walk wygrał. Zasłużył na walkę wieczoru. Damian Skarżyński wejdzie do klatki w main evencie gali Slugfest 12. Jego sportowe umiejętności sprawdzi Alan Jachimowski.

Damian Skarżyński to już istny weteran organizacji Slugfest. Swoją karierę zaczynał na pierwszej gali tego promotora, a niebawem wejdzie do jego klatki po raz piąty. Znany jest nie tylko ze świetnej, bardzo dynamicznej stójki i niesztampowych zagrań, które wprawiają w osłupienie przeciwników. Dylan to także mistrz kreowania zainteresowania wokół swojej osoby, co widać choćby po jego wyjściach do walk, czy zachowania podczas zapowiadania pojedynków. Słowem – trzeba zobaczyć!

Alan Jachimowski jest od swojego przeciwnika znacznie mniej doświadczony. Na zawodowym gruncie sprawdzał się dwukrotnie. Oba te starty zakończył wygranymi. W ostatnim potrzebował niespełna dwie i pół minuty, by jego przeciwnik odklepał dźwignię na ramię. Jeśli do niesplamionego porażką bilansu dodać amatorskie doświadczenie zdobywane między innymi na zawodach Amatorskiej Ligi MMA czy Amatorskiego Pucharu KSW, to szykuje się zestawienie, które z pewnością można nazwać godnym rangi walki wieczoru.

Bilety na galę Slugfest 12 kupisz już od piątku!

 

Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUFC 216 – typowanie
Następny artykułZabit Magomedsharipov vs Sheymon Moraes dodane do gali UFC w Shanghaju
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.