W trzecim dniu Mistrzostw Świata IMMAF 2021 w turniejowych klatkach zawalczył dwie polskiej reprezentantki, Paulina Wiśniewska i Paulina Kontna.

W pierwszym pojedynku Paulina Kontna zmierzyła się z Rosjanką, Tatianą Postarnakovą i została przez nią poddana w pierwszej rundzie walki.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W drugim boju Paulina Wiśniewska wypunktowała Sonję Pohjalainen z Finlandii i tym samym wywalczyła sobie miejsce w półfinale mistrzostw świata!

Oficjalne wyniki trzeciego dnia zmagań:

1.       Waga musza 56,7 kg (125 lb) – Paulina Wiśniewska pokonała Sonję Pohjalainen (Finlandia) niejednogłośną decyzją sędziów (28-29, 29-28, 30-27)

2.       Waga kogucia 61,2 kg (135 lb) – Tatiana Postarnakova (Rosja) pokonała Paulinę Kontną przez poddanie (dźwignia na łokieć), 1:55, runda 1

Paulina Wiśniewska zawalczy w półfinale mistrzostw świata z Brazylijką, Giulliany Pereą.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata IMMAF 2021 odbywa się w dniach od 24 do 29 stycznia w hali Jiu-Jitsu Arena w Zayed Sports City w Abu Zabi.

Zobacz także: Paulina Wiśniewska wygrywa, panowie przegrywają – drugi dzień na Mistrzostwach Świata IMMAF 2021

Transmisję z wydarzenia można śledzić na stronie organizacji IMMAF https://immaf.tv/

Stowarzyszenie MMA Polska, które przygotowało kadrę do wyjazdu i sama reprezentacja wspierane są przez: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Warszawa Wola, Sunme, Studio 306, Kostka Transporte i Pitbull West Coast.

Informacja prasowa