Paulo Costa reaguje na zwycięstwo Israela Adesanyi

źródło: mmajunkie

Jeden z czołowych zawodników kategorii średniej organizacji UFC – Paulo Costa (12-0) zwrócił się w mediach społecznościowych do tymczasowego mistrza dywizji do 84 kg – Israela Adesanyi (17-0).

W co-main evencie gali UFC 236 w bój o tymczasowy pas kategorii średniej poszli Israel AdesanyaKelvinem Gastelumem. Z pasem mistrzowskim na biodrach, z oktagonu wyszedł Nigeryjczyk, który jednogłośnie wypunktował swojego przeciwnika, na kartach wszystkich trzech sędziów, w stosunku 48-46. 

Wobec rezultatu pojedynku w swojej kategorii wagowej nie przeszedł obojętnie Brazylijczyk – Paulo Costa, który za pośrednictwem Instagrama zwrócił się do posiadacza tymczasowego tytułu mistrzowskiego:

 

„Serio to jest ten tymczasowy (oszukany) mistrz? Hahah . Nie ma żadnych wątpliwości, że ta dywizja wagowa miała się lepiej niż to gówno. Ciesz się tym, póki możesz, gościu, naprawdę mam nadzieję, że zabierzesz prawdziwy pas, by któregoś dnia mnie spotkać. PS. I ja nie jestem Gastelumem. 😉#nightmare #theraser”

Obecnie nie wiadomo, kiedy Paulo Costa powróci do akcji. Chciałby jednak, aby wreszcie doszło do dwukrotnie już zestawianej, walki z Yoelem Romero, najlepiej w maju bądź czerwcu.

 

źródło: Instagram