Karta walk styczniowej gali FEN 10 wzbogaciła się o kolejną walkę. W walce do -77 kg zmierzą się ze sobą Paweł Kiełek (6-1-1) i Mindaugas Verzbickas (9-3).

Zaledwie 19-letni Paweł Kiełek toczyć będzie swoją dziewiątą walkę w karierze. W 2014 roku Olsztynianin został nagrodzony w kategorii „Odkrycie Roku 2014” gdzie wygrał trzy swoje walki, jednak rok 2015 nie był już tak owocny – po wygranej z Guram Kutateladze, przegrał Romanem Szymańskim, a w październiku doznał wstrząśnienia mózgu na treningu i zmuszony był pauzować. W walce z Szymańskim, Kiełek miał problem ze zbijaniem wagi do -70kg. Walka na FEN 10 odbędzie się w kategorii wyższej, a więc półśredniej, do -77kg.

Mindaugas Verzbickas jest nieco bardziej doświadczonym rywalem od Polaka – w swojej czteroletniej karierze stoczył dwanaście pojedynków. W swojej ostatniej walce, na kwietniowej gali FEN 7, poddał trójkątem Alberta Odzimkowskiego na sześć sekund przed końcem pierwszej rundy. W 2014 roku wygrał z Karolem Szalowskim, a także przegrał z Andrzejem Grzebykiem. Co ciekawe, zawodnik wszystkie swoje wygrane walki kończył przed czasem, natomiast trzykrotnie przegrywał decyzjami.

Gala Fight Exclusive Night 10: Gold Edition odbędzie się 9 stycznia w Lubinie. W walce wieczoru Christian Baya skonfrontuje się z Pawłem Biszczakiem. Mimo zaledwie dwóch tygodni do gali, nadal nie znamy wszystkich zawodników, którzy tam wystąpią.