Zarówno Paweł Pawlak, jak i Tomasz Romanowski w ostatnim czasie bardzo dobrze się prezentują w klatce, więc przy najbliższej okazji chcieliby spotkać się w pojedynku o mistrzowski pas.

Tomasz Romanowski (18-8) obecnie może pochwalić się serią pięciu zwycięstw. Przy okazji XTB KSW 78 podszedł do rywalizacji z Radosławem Paczuskim (5-1), z którym ostatecznie niejednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich. Obaj pokazali się w tej potyczce z dobrej strony, dlatego zostali nagrodzeni bonusem za najlepszą walkę wieczoru. 

Zobacz także: XTB KSW 78 – wyniki. Niesamowita walka Romanowskiego z Paczuskim, Materla zwycięski

Jeszcze przed tą konfrontacją sporo mówiło się o tym, iż wygrany następnie powinien podejść do walki o pełnoprawne trofeum dywizji do 84 kilogramów, i zapewne właśnie tak będzie. Jak doskonale jednak wiadomo, w wadze tej panuje bezkrólewie po odejściu Roberto Soldica (20-3). Nie jest to natomiast żaden problem – w międzyczasie wyklarował się bowiem drugi naturalny pretendent. Mowa oczywiście o Pawle Pawlaku (21-4-1), który za pośrednictwem mediów społecznościowych rzucił teraz rękawice „Tommy’emu”.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Reprezentant Berserker’s Team nie czekał zbyt długo z odpowiedzią. Szybko zaakceptował wyzwanie, proponując przy okazji termin starcia. Wszystko wydaje się być więc dogadane.

Źródło: Facebook/Paweł Pawlak