Kolejna mistrzowska batalia wzbogaca rozpiskę czerwcowej gali na Stadionie Narodowym! Oficjalnie potwierdzono już, iż do klatki wejdą wówczas Paweł Pawlak wraz z Tomaszem Romanowskim. Na szali tego starcia pojawi się oczywiście pas kategorii średniej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mający na koncie już ponad 25. zawodowych startów, Paweł Pawlak (21-4-1), dołączył do największej organizacji MMA nad Wisłą w 2021 roku. Zdążył stoczyć tam trzy batalie, za każdym razem pokonując postawionych na jego drodze oponentów. Dzięki swojej postawie, awansował na pierwszą lokatę w klasyfikacji kategorii średniej i już niebawem powalczy o mistrzowskie trofeum! Trzeciego czerwca podzieli okrągłą klatkę z numerem dwa rankingu, Tomaszem Romanowskim (18-8). Konfrontacja będzie posiadała status mistrzowski. Oznacza to, że zwakowane już jakiś czas temu przez Roberto Soldica (20-3) trofeum, znajdzie nowego właściciela.

https://twitter.com/KSW_MMA/status/1646891108599754753?s=20

Zobacz także: Rutkowski vs. Soldaev na XTB KSW Colosseum 2!

Romanowski podejdzie do rywalizacji napędzony serią pięciu triumfów, które zdobywał w dwóch kategoriach – półśredniej oraz średniej. Po raz ostatni widziany był w akcji, w styczniu tego roku. Podczas organizowanego w Szczecinie eventu, skrzyżował rękawice z podchodzącym do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem, Radosławem Paczuskim (5-1). Zawodnicy dali wówczas wyrównany bój, po którym sędziowie niejednogłośnie wskazali zwycięstwo reprezentanta Berserker’s Team.

Źródło: Twitter/KSW