PFL ogłosiło 72 zawodników, którzy wezmą udział w turniejach o puli 10 milionów dolarów


Organizacja Professional Fighters League (dawne WSoF) ogłosiła dzisiejszego dnia 72 zawodników, którzy wezmą udział w turniejach, które odbędą się w sześciu kategoriach wagowych. Podano także terminarz tych Grand Prix.

Tak prezentuje się terminarz tegorocznych gal:

1. Sezon regularny:
– 7 czerwca w Nowym Jorku (Madison Square Garden)
– 21 czerwca w Chicago
– 5 lipca w Waszyngtonie
– 19 lipca w Long Island
– 2 sierpnia w Long Island
– 16 sierpnia w Atlantic City
– 30 sierpnia w Atlantic City

2. Play-Offy:
– 5 października, miejsce nieznane
– 13 października, miejsce nieznane
– 20 października, miejsce nieznane

3. Finały:
– 31 grudnia, miejsce nieznane

——————————————————————————————————

Oto lista wszystkich 72 zawodników w poszczególnych kategoriach wagowych:

Dywizja piórkowa:
– Alexandre Almeida (18-7) – były mistrz Jungle Fight i WSoF
– Max Coga (19-4) – mistrz Superior FC
– Lee Coville (4-1)
– Marcos Galvao (18-9-1) – były mistrz Bellatora
– Andre Harrison (17-0) – mistrz WSoF wagi piórkowej
– Magomed Idrisov (8-2)
– Bekbulat Magomedov (19-1) – mistrz WSoF wagi koguciej
– Nazareno Malegarie (28-4) – mistrz Pancrase
– Lance Palmer (12-3) – były mistrz WSoF
– Steven Siler (29-17) – były zawodnik UFC
– Tuerxun Jumabieke (20-5-1) – były mistrz Kunlun Fight MMA
– Timur Valiev (12-2)

Dywizja lekka:
– Will Brooks (18-4) – były mistrz Bellatora
– Luiz Firmino (20-8) – były mistrz WSoF
– Brian Foster (27-10) – były zawodnik UFC
– Jason High (21-6) – były zawodnik UFC
– Yuki Kawana (14-1-5) – mistrz Shooto
– Islam Mamedov (14-1)
– Rashid Magomedov (20-2) – były zawodnik UFC
– Ramsey Nijem (9-6) – były zawodnik UFC
– Nathan Schulte (11-3)
– Thiago Tavares (21-7-1) – były zawodnik UFC
– Chris Wade (12-3) – były zawodnik UFC
– Robert Watley (10-1) – mistrz LFA

Dywizja półśrednia:
– Paul Bradley (23-8) – były zawodnik Bellatora
– Ray Cooper (13-5)
– Pavel Kusch (22-5)
– Abubakar Nurmagomedov
– Jake Shields (32-9-1) – były mistrz Strikeforce i weteran UFC
– Rick Story (19-9) – były zawodnik UFC
– Herman Terrado (15-3-1)
– Bojan Velickovic (15-6-1) – były zawodnik UFC
– Yuri Villefort (11-5) – mistrz Victory FC
– Jonothan Westin (10-2)
– Joao Zeferino (21-9)
– David Zawada (16-3)

Dywizja średnia:
– Shamil Gamzatov (11-0)
– Anderson Goncalves (11-1)
– Eddie Gordon (8-4)
– Rex Harris (10-3)
– John Howard (25-13) – były zawodnik UFC
– Andre Lobato (25-7, 1NC) – były mistrz Jungle Fight
– Abusupiyan Magomedov (18-3) – mistrz Superior FC
– Bruno Santos (16-2)
– Sadibou Sy (6-2)
– Louis Taylor (14-4)
– Gasan Umalatov (17-5-1)
– Danilo Villefort (15-5)

Dywizja półśrednia:
– Jamie Abdallah (8-2)
– Bazigit Ataev (17-1)
– Jason Butcher (11-2) – mistrz KOTC w wadze półciężkiej
– Rakim Cleveland (18-9-1, 1NC)
– Maxim Grishin (26-7) – mistrz WFCA
– Brandon Halsey (10-3) – były mistrz Bellatora
– Vinny Magalhaes (14-9, 1NC) – były mistrz M-1 Global i Titan FC
– Ronny Markes (18-5) – mistrz KOTC w wadze superciężkiej
– Sean O’Connell (17-9) – były zawodnik UFC
– Smealinho Rama (10-3) – były mistrz WSoF
– Dan Spohn (16-5)
– Rashid Yusupov (9-1) – Mistrz M-1 Global

Dywizja ciężka:
– Caio Alencar (11-2)
– Francimar Barroso (19-7) – były zawodnik UFC
– Josh Copeland (16-4)
– Daniel Gallemore (7-4) – mistrz Victory FC
– Denis Goltsov (20-5) – były mistrz ACB
– Jake Heun (11-6)
– Valdrin Istefi (12-1) – mistrz WSFC
– Shawn Jordan (19-8) – były zawodnik UFC
– Mike Kyle (23-15-1) – były zawodnik UFC i Strikeforce
– Jack May (9-3)
– Jared Rosholt (15-4) – były zawodnik UFC
– Nick Rossborough (26-20-1)