Piotr „Leda” Walawski (8-7-1) jest czwartym ogłoszonym zawodnikiem na karcie walk Seaside BattleS Dziwnów. Czy przenosimy do Berserkers Team Szczecin okażą się kluczem do sukcesu dla 24-latka? O tym przekonamy się 10 lipca.

Piotr Walawski (8-7-1) powraca po trzech porażkach, jednak jak sam mówi – jest to już etap zamknięty i nie zamierza tego rozpamiętywać.

Trzy porażki z rzędu zostawiam za sobą. W moim życiu zaszła zmiana o 180 stopni właśnie po to, aby 10 lipca urwać łeb przeciwnikowi! Jesteście ze mną!?

mówi pewny siebie „Leda”.

Występ w Dziwnowie ma być powrotem na zwycięską ścieżkę, jednak taryfy ulgowej nie będzie. Rywal ma być wymagający, aby ten był gotowy po wakacjach na kolejne wyzwania pod szyldem Fight Exclusive Night. W ciągu kilku najbliższych dni cała Polska dowie się kto jest przeciwnikiem eksplozywnego zawodnika.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Więcej o federacji:

Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanów MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:

93 kg: Wojciech Janusz vs TBA
83,9 kg: Piotr Walawski vs TBA
70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA
77,1 kg: Damian Ostęp vs TBA

Informacja prasowa