Wygląda na to, że Mariusz Pudzianowski wykorzystał okazję aby odgryźć się za wypowiedziane kiedyś na jego temat słowa byłego pięściarza.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jakiś czas temu Artur Szpilka był gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący podczas rozmowy poruszył temat walki z Mariuszem Pudzianowskim, którą zawodnik pochodzący z Wieliczki wygrał przed czasem. Artur opisał ją wtedy słowami, które najwyraźniej nie spodobały się najsilniejszemu człowiekowi na świecie:

Wymyśliłem sobie, że wjadę w niego kolanem i dałem się sprowadzić do parteru. Wiedziałem, że „Pudzian” się zdrzemnie, jak już na mnie leżał w pierwszej rundzie. Jak już na mnie ruszył, gdzieś tam przeleżał tę jedną rundę, trzymałem go w klamrze. Czułem, jak mi oddycha do ucha. Jak taki zasapany wieprz.

Były pretendent do tytułu mistrza wagi ciężkiej w boksie, w zeszłą sobotę przegrał po raz pierwszy w zawodowym MMA. Lepszy okazał się Arkadiusz Wrzosek, który przeczekał pierwszy atak Szpilki i znokautował go po 14 sekundach walki.

„Pudzian” udostępnił na swoim profilu facebookowym grafikę, podpisując ją w taki sposób, że nie da się nie wyczuć ironii:

Zobacz również: Wojsław Rysiewski bez ogródek: „To raczej wstyd dla zawodnika, żeby tak przegrać”

Źródło: Facebook / Mariusz Pudzianowski, Fot.: Instagram / Mariusz Pudzianowski / Artur Szpilka