Po długich miesiącach oczekiwań i wielu prośbach do dyrektora sportowego KSW, nareszcie zakontraktowano Rafała Haratyka! Oficjalnie poinformowano już o tym angażu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

O potencjalnym transferze Rafała Haratyka do największej organizacji MMA nad Wisłą mówiło się już od bardzo dawna. Nieustannie coś stawało jednak na przeszkodzie, więc nie udawało się tego zrealizować. Teraz nareszcie 36-latek oficjalnie wstępuje w szeregi KSW. Z komunikatu wynika natomiast, iż nie będzie on występował w dywizji średniej, do czego zdążył nas już przyzwyczaić, a półciężkiej.

„Polish Tank” w ostatnim okresie związany był z francuskim Ares FC, gdzie przeszedł bezpośrednio z ACA. Mometalnie zawalczył tam o mistrzowskie trofeum i choć prowadził przez zdecydowaną większość potyczki, finalnie zmuszony był uznać wyższość oponenta Abdoula Abdouraguimova. Dosłownie w ostatnich sekundach pojedynku wpadł on w zastawioną przez występującego pod flagą Francji fightera pułapkę, w związku z czym zmuszony był odklepać dźwignię na nogę.

Zobacz także: MMA TuNajt #291 – Typowanie KSW 86 | Przegląd kursów Fortuny [PODCAST]

Źródło: Twitter/KSW