W ostatnich dniach dotarły do nas niepokojące informacje na temat stanu zdrowia legendarnego Randy Couture’a. Były zawodnik doznał ataku serca i wylądował na intensywnej terapii w szpitalu w Los Angeles.

Randy Couture poczuł się źle podczas treningu, ale pomyślał, że to jakaś drobna kontuzja i dokończył trening. Po treningu wrócił do domu, ale gdy ból w klatce stawał się coraz większy, to zorientował się, że coś jest nie tak. Gdy udał się do szpitala okazało się, że podczas treningu miał już początkowe stadium zawału serca. Randy wymagał natychmiastowej opieki i operacji, aby rozwiązać jego problemy zdrowotne.

Zobacz również: Legenda mieszanych sztuk walki Randy Couture miał zawał serca

Legenda UFC i członek Hall o Fame wydał oświadczenie, w którym uspokaja fanów i zapewnia, że z jego zdrowiem już lepiej.

W przeciwieństwie do ostatnich plotek,  jeszcze nie wybieram się na tamten świat. Żyję i mam się dobrze. Specjalne podziękowania dla niesamowitego personelu szpitala Cedars Sinai, dla oddziału kardiologicznego i intensywnej opieki medycznej, dzięki za opiekę. Jestem jedną z tych osób, które mają szalenie gęstą krew i wysoki poziom złego cholesterolu. Niestety, te dwa czynniki spowodowały skrzep, który zatkał tętnice ukośną. W szpitalu Cedars ten skrzep usunięto a tętnice wyczyszczono. Dziękuje wam wszystkim za wyrażanie troski. Wasza miłość i wsparcie są ważne dla mnie i mojej rodziny. Żyj pełnią życia. Nigdy nie wiadomo, kiedy weźmiesz ostatni oddech.

źródło: bjpenn.com