Nowy rok, nowe cele, postanowienia i transfery. Nie tylko organizacje się rozwijają, ale także polskie grupy menadżerskie MMA. Jedna z największych w kraju, czyli Artnox Fight Sport, właśnie ogłosiła najnowsze wzmocnienie.

Do managementu Artura Gwóździa dołącza dobrze znany polskiej publiczności Ernest „RED” Ivanda, za sprawą którego do KSW trafili m.in.: Filip Pejić, Ivan Erslan, Lemmy Krusić, czy Francisco Barrio.

W jakiej roli? Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych grupy Artnox, będzie on odpowiedzialny za „wyszukiwanie talentów na Bałkanach, we Francji oraz w krajach południowych”, a już niebawem mamy się spodziewać newsa, który „powali na kolana nasze polskie piekiełko MMA” – czytamy.

Do tej pory Ivanda był łączony z chorwackim klubem ATT Zagrzeb. Jak potwierdził nam sam zainteresowany, współpraca została zakończona w przyjaznej atmosferze:

„ATT zawsze będzie moją rodziną i zawsze będę im kibicować. Nie ma między nami żadnego konfliktu.”

– powiedział nam „RED” i zaznaczył, że nadal pozostaje w jak najlepszych relacjach ze sztabem chorwackiej filii ATT, a także z zawodnikami.

Źródło: Artnox Fight Sport (Instagram)