To, że Robert Izydorek będzie walczyć w głównej walce podczas Slugfest 8 wiemy niemal od początku. Dzisiaj natomiast poznaliśmy nazwisko jego rywala. Jest nim Jakub Kamieniarz z Kohorty Poznań i KSW Nokautu Kościan. Poniżej oficjalna informacja organizacji

👊Robert Izydorek kontra Jakub Kamieniarz walką wieczoru Slugfest 8👊

💪 Robert – jak mówi – jest starszy, mądrzejszy… i wciąż z tym samym, a nawet większym niż wcześniej głodem walki. Posiadacz brązowego pasa BJJ zapowiada chłodniejszą głowę, która poprowadzi go do kolejnego zwycięstwa w karierze. „Izzy” nie zaznał jeszcze porażki w zawodowym MMA i nie może sobie na to pozwolić przed własną publicznością.

💪 Kuba walczył już na Slugfescie w pobliskim dla Gniezna Trzemesznie. Debiut w naszej organizacji nie wypadł udanie. Jednak gnieźnieńską salę wspomina bardzo dobrze. To właśnie tu na ostatnim Memoriale Pawła Kamińskiego potrzebował zaledwie jednej rundy, by odprawić swojego przeciwnika do szatni po dźwigni na ramię. Liczymy, że tym razem – w najważniejszym starciu wieczoru – będzie tam samo zmotywowany, żeby nie czekać do ostatniej syreny.

👉 Jeśli nie masz jeszcze biletu na Slugfest 8 – lepiej się pospiesz
Za chwilę może ich braknąć.