Jak ogłoszono podczas trasmisji KSW 62, już na następnej, numerowanej edycji powróci aktualny czempion dywizji do 77 kilogramów – Roberto Soldic. Chorwat tym razem przystąpi do obrony naprzeciwko wywodzącego się z prowadzonego przez Artura Gwoździa managemetu – Patrika Kincla. 

„Robocop powraca! Roberto Soldic będzie bronił swojego mistrzowskiego pasa wagi półśredniej naprzeciwko pretendenta numer jeden – Patrika Kincla we wrześniu.”

Roberto Soldic (18-3) po raz ostatni mistrzowskiego pasa bronił w maju 2019 roku, kiedy to zmierzył się z Krystianem Kaszubowskim (9-2). Popularny „Robocop” posłał wówczas swojego oponenta na deski już w inauguracyjnej rundzie. Od tego czasu do okrągłej klatki wchodził jeszcze dwukrotnie, pokonując kolejno Michała Pietrzaka (10-4) oraz Michała Materlę (29-8).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Patrik Kincl (24-9) natomaist drogę do trofeu utorował sobie dwoma wygranymi pod szyldem KSW. Zwyciężał z Tomaszem Drwalem (22-6-1) oraz Tomaszem Romanowskim (13-8), w obu tych przypadkach pokonując ich przed czasem.

Źródło: Twitter/KSW, YouTube/KSW