Roman Szymański chce walki z Marianem Ziółkowskim o pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej

317
źródło: Facebook

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Marian Ziółkowski (21-8-1) prawdopodobnie w swoim kolejnym pojedynku zawalczy o pas mistrzowski w wadze lekkiej.

Roman Szymański (13-5) na swoim Instagramie wyraził chęć zawalczenie właśnie o to trofeum z „Goldem Boyem”. Panowie zmierzyli się ze sobą po raz pierwszy na FEN 11, gdzie zwyciężył reprezentant klubu „Czerwony Smok Poznań”.

Roman Szymański jest byłym mistrzem Fight Exclusive Night w wadze lekkiej. W federacji KSW zadebiutował na KSW 37, gdzie poddał Sebastiana Romanowskiego (14-8-1). W zeszłym roku na KSW 48 przegrał przez TKO z Salahdinem Parnassem (14-0-1). Było to starcie o tytuł w kategorii piórkowej. Obecnie posiada passę dwóch wygranych z rzędu. W ostatnim boju na KSW 53 wygrał przez TKO w trzeciej rundzie z Filipem Pejicem (14-4-2).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.dee

Marian „Golden Boy” Ziółkowski w organizacji KSW zadebiutował na KSW 44. Przegrał wtedy przez poddanie z Kleberem Koike Erbstem (25-5-1). W swoim poprzednim występie na KSW 54 został wypunktowany przez Mateusza Gamrota (17-0).

Zobacz także: Jesteś ku*ewsko zdolny – Maciej Kawulski pod wrażeniem występu Mameda Khalidova na KSW 55

źródło: Instagram