Ronaldo Souza jest otwarty na rewanż z Jackiem Hermanssonem

89
middleeasy.com

Ronaldo Souza zdradził, że zaproponował Jackowi Hermanssonowi stoczenie pojedynku rewanżowego na gali UFC Vegas 16, ale „The Joker” odrzucił ten pomysł.

Jack Hermansson (21-5) miał się zmierzyć z Darrenem Tillem (18-3) w walce wieczoru gali UFC Vegas 16, ale Anglik musiał się wycofać z powodu kontuzji. W jego miejsce wszedł Kevin Holland (20-5), ale u Amerykanina wykryto koronawirusa i do tego pojedynku nie dojdzie. Finalnie przeciwnikiem „Jokera” będzie Marvin Vettori (15-4).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dla Ronaldo Souzy (26-8) rok 2020 nie był dobrym rokiem. Brazylijczyk na gali UFC 249 miał się zmierzyć z Uriah Hallem (16-9), ale musiał się wycofać z powodu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa. „Jacare” swój kolejny pojedynek stoczy na gali UFC 256, gdzie zmierzy się z Kevinem Hollandem. Souza wolałby jednak być na miejscu Vettoriego i stanąć do walki rewanżowej z Jackiem Hermanssonem.

W rozmowie z portalem sherdog.com, Souza potwierdził, iż zaproponował Hermanssonowi pojedynek rewanżowy, który miałby się odbyć na gali UFC Vegas 16, ale „Joker” odrzucił tę propozycję.

Zaproponowałem Hermanssonowi walkę rewanżową, ale niestety odrzucił moją propozycję.

stwierdził Brazylijczyk.

Obaj zawodnicy mieli okazję zmierzyć się ze sobą na gali UFC Fight Night 150, gdzie lepszy okazał się Hermansson.

Chcielibyście zobaczyć pojedynek rewanżowy pomiędzy oboma zawodnikami?

Zobacz także: Mistrzyni bokserska Claressa Shields podpisała kontrakt z PFL

źródło: bjpenn.com