Pierwsza gala EFM SHOW odbędzie się 9 kwietnia. Na karcie zobaczymy trzynaście walk. Tą, która wzbudzi najwięcej emocji, z pewnością będzie main event, czyli starcie Michał Pasternak kontra Maciej Różański. W rozpisce także takie nazwiska, jak Skibiński, Michaliszyn czy Loska. Od wczoraj można już kupić dostęp do transmisji.

Super fightem gali będzie starcie, w którym zmierzą się ze sobą Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz, czyli zawodnicy znani głównie od strony kulturystycznej. W oktagonie pokażą, kto zrobił większy postęp od ostatniej rywalizacji w mieszanych sztukach walki. Pierwszy sprawdzał już swoje umiejętności w KSW, drugi – jest po debiucie.

Zobacz także: Sprzęt dla zawodowców WarHouse – wykorzystaj rabat!

W klatce rywalizować będzie również Daniel Skibiński – czołowy zawodnik wagi półśredniej, który w ostatnim czasie kolekcjonuje same wygrane i coraz śmielej mówi o UFC. Zobaczymy także efektownie walczących zawodników młodego pokolenia: Igora Michaliszyna i Georgiego Esiavę. Dla wielbicieli kobiecych sportów walki organizacja przygotowała prawdziwą perełkę: swój debiut zawodowy zaliczy 9 kwietnia znakomita i utytułowana grapplerka Magdalena Loska, która zmierzy się z Kaylee Vos.

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej gali. Cena za PPV w preorderze to 19.99 zł (promocja do dnia 31 marca). Od 1 kwietnia – 24.99 zł. PPV można zakupić przez link dedykowany InTheCage TUTAJ.

FIGHT CARD EFM SHOW
MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI
SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ
CO-MAIN EVENT: DANIEL „SKIBA” SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL
CAGE BOX: PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL
CAGE MMA: ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
CAGE MMA:
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN
CAGE MMA:
TOMASZ JANISZEWSKI – KRZYSZTOF „BIG MAN” WIŚNIEWSKI
CAGE MMA:
TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALESZEWSKI
CAGE MMA:
JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA
CAGE MMA:
MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS
CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

źródło: informacja prasowa