Dwóch byłych uczestników programu The Ultimate Fighter spotka się w klatce na gali Tanko Fighting Championships, która odbędzie się 13 sierpnia w Manchesterze. Mowa tutaj o znanym w ostatnim czasie z KSW, Andre Winnerze (21-10-2), a także „domowym koledze” Marcina Wrzoska w TUF 22, Saul’u Rogersie (10-1).

Saul Rogers brał udział w 22 edycji programu The Ultimate Fighter, gdzie dostał się do samego finału i zmierzyć się miał z Artemem Lobovem, jednak z powodu problemów z wizą, nie było mu dane zawalczyć na dużej gali UFC i zastąpił go Ryana Halla. Rogers należał do drużyny europejskiej wraz z Marcinem Wrzoskiem i chociaż relacje między nimi były bardzo dobre, drabinka chciała, aby zawalczyli ze sobą w domu TUFa, gdzie przed poddanie wygrał Anglik. Swoją ostatnią walkę Saul stoczył w maju 2015 roku, gdzie na gali RFC 2 znokautował Mine’go Nozomiego.

Andre Winner jest z kolei finalistą 9. edycji TUF. W tej najważniejszej walce przegrał z Ross’em Pearsonem, jednak zapewnił sobie kontrakt na kolejne walki. Zawalczył w UFC jeszcze pięć razy, z czego jedynie dwie pierwsze wygrał. Po zwolnieniu z kontraktu wędrował po organizacjach takich jak BAMMA, AON a także nasze rodzime KSW. Na gali KSW 24 przegrał decyzją sędziowską z Mateuszem Gamrotem, a w swoim ostatnim pojedynku, który odbył się w październiku na KSW w Londynie, poległ w starciu z Leszkiem Krakowskim.