Sergei Pavlovich, znajdujący się na fali pięciu nokautów w pierwszych rundach – będzie zawodnikiem rezerwowym do walki mistrzowskiej na gali UFC 285, gdzie planowo mają się zmierzyć Jon Jones z Cirylem Gane.

W zeszłą sobotę, prezes organizacji UFC – Dana White poinformował media, że w razie wypadku, ma przygotowanego zawodnika rezerwowego do walki wieczoru gali UFC 285, której stawką będzie pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Mowa oczywiście o pojedynku Jona Jonesa z Cirylem Gane. Wprawdzie White nie chciał wyjawić, kto potencjalnie może wkroczyć na ostatnią chwilę do klatki, Brett Okamoto z ESPN takową informację zamieścił na swoim Twitterze.

Jak się okazuje – to Sergei Pavlovich będzie pełnił rolę zawodnika rezerwowego. Wprawdzie 30-latek ma już zaplanowane starcie z Curtisem Blaydsem na 22 kwietnia – zostanie jednak zważony, jak każdy zawodnik biorący udział w gali UFC 285.

Rosjanin utorował sobie drogę do bycia branym pod uwagę w tak dużej walce serią pięciu nokautów, wszystkich w pierwszych rundach. Ogólnie, Pavlovich legitymuje się bilansem 17-1. Jedynej porażki doznał w debiucie dla UFC z Alistairem Overeemem.

Zobacz także: Wielki powrót Jona Jonesa! Odliczanie przed galą UFC 285 [WIDEO]

źródło: Twitter / Brett Okamoto