Wygląda na to, że pierwsza gala UFC we współpracy z ESPN pomału nabiera kształtów. W rozpisce wydarzenia, które odbędzie się 19 stycznia w Barclays Center w Nowym Jorku, pojawiły się kolejne nazwiska, między innymi Belala Muhammada (14-2) oraz Geoffa Neala (10-2).
Muhammed miał w planach pojedynek z Elizeu Zaleski dos Santos (20-5) jeszcze w sierpniu, niestety doznał kontuzji, co było jednoznaczne z odwołaniem tej walki. Teraz natomiast wygraną z Nealem zamierza przedłużyć swoją dobrą passę czterech zwycięstw.
Jego przeciwnik, to zwycięzca z pierwszego sezonu show Dana White’s Tuesday Night Contender Series, który w UFC pokazał się w dobrym świetle. Ostatnie dwa wygrane pojedynki Neal odnotował w starciach z Brianem Camozzi (7-5) oraz Frankiem Camacho (21-7), pierwszego z nich poddając już w pierwszej rundzie, a drugiego nokautując w drugiej.
Obydwu zawodnikom zależy więc na zachowaniu zwycięskiej passy, dlatego tak Muhammed, jak Neal z pewnością zaprezentują nam na zbliżającej się gali cały wachlarz swoich umiejętności.
źródło: mmafighting.com















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)






