Starcie w formule K1: Krzysztof Mariańczyk vs. Grzegorz Steć dodane do karty Spartan Fight 9


Pojedynek na zasadach K1 dodano do karty gali Spartan Fight 9 w Chorzowie. W walce tej zmierzą się: Krzysztof Mariańczyk i Grzegorz Steć.

Kolejnym pojedynkiem, który zasila kartę walk Gali Spartan Fight 9, jest walka na zasadach K1, w limicie wagowym do 75kg. Reprezentant Academia Gorila Warszawa, Grzegorz Steć, V-ce mistrz polski w Muay Thai, zawodnik związany od ponad 10 lat z Tajskim Boksem, zwycięzca pojedynku na Gali Granda Pro Arena 4 ,,Arena Wojowników”, mający na swoim koncie wygrane trzy zawodowe pojedynki, zmierzy się z nieco bardziej doświadczonym od siebie zawodnikiem, trenującym w klubie Paco Team Katowice, Krzysztofem Mariańczykiem, zwycięzcą ostatniego pojedynku na Spartan Fight 8 w Krakowie, który po raz czwarty wejdzie do klatki Federacji FSF.

Informacje o biletach- już wkrótce.

 

Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKSW 41: „Popek” dostał sweter Kononowicza od Tomasza „Stracha” Oświecińskiego [WIDEO]
Następny artykułPeter Sobotta podpisał kontrakt na kolejną walkę w UFC
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.