Sean O’Malley oprócz sporych umiejętności ma także charyzmę, przez co przedstawiciele największej promocji MMA na świecie budują go na gwiazdę. Nie podoba się to jego kolejnemu rywalowi Alajamainowi Sterlingowi, który zamierza go skończyć. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wielkimi krokami zbliża się UFC 292, a co za tym idzie – mistrzowska konfrontacja na szczycie dywizji do 61 kilogramów. Obecny czempion Aljamain Sterling (23-3) stanie w szranki z Seanem O’Malleyem (16-1). Nie od dziś wiadomo, że zawodnicy nie darzą się zbyt dużą sympatią, więc „Funk Master” zamierza ukarać swojego oponenta za wszystkie słowa, jakie w ostatnich miesiącach padły z jego ust.

Chcę go zniszczyć. Chcę zmiażdżyć tego szczura. Kiedy go obalę, zostanie rozniesiony. Zapłaci za wszystko, co powiedział – cały ten trash talk, przywilej Dany White’a. Ja nic takiego nie otrzymałem, więc nie mogę się doczekać, żeby mu to odebrać.

powiedział stanowczo w jednym z materiałów na swoim kanale YouTube.

Bardzo możliwe, że najbliższy weekend to ostatnia okazja, by zobaczyć Sterlinga rywalizującego w dywizji koguciej. Od dłuższego czasu zapowiada on już przejście do wyższej kategorii, wymieniając kilka konkretnych powodów.

Zobacz także: Sterling zapowiada zmianę kategorii wagowej

Źródło: YouTube/Aljamain Sterling